O firmie

Bazując na doświadczeniu, które budujemy nieprzestanie od 2005 roku, Firma INVEST DACH świadcząc usługi dekarskie, niezliczone ilości wykonanych prac i sprzedanych materiałów, oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie pokryć dachowych – od doboru najlepszych materiałów, przez fachowe wykonanie, na zaawansowanej obsłudze posprzedażowej kończąc. Gwarancja na wykonane usługi nawet 10 lat.

Nasza oferta obejmuje wszystkie elementy niezbędne do wykonania pokrycia dachowego, w niemal wszystkich systemach dachowych. Ponadto świadczymy Usługi Ciesielsko-Dekarskie, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu usługi z 8% VAT (montaż więźby dachowej, dachówki ceramicznej i cementowej, blachodachówki, oraz okien dachowych, rynien i akcesoriów). Na wykonane przez siebie prace udzielamy pisemnej gwarancji.

 

Bazując na naszych doświadczeniach i wiedzy technicznej, wybraliśmy gamę najlepszych produktów.

 

Zapewniamy Państwu:

 

  • bezpłatne optymalizacje i kosztorysy w mgnieniu oka
  • atrakcyjne ceny Na wszystko związane z dachem
  • krótkie terminy realizacji oraz sprawną obsługę
  • indywidualne podejście do każdego Klienta w wyborze pokrycia
  • fachowe doradztwo techniczne dopasowane do każdego dachu
  • transport z HDS-em i mniejszym dostawczym aby dotrzeć jak najbliżej inwestycji
  • obsługę po sprzedażową serwisową z nami nie zostaniesz sam

 

Wynikiem zadowolenia naszych klientów ze świadczonych przez nas usług są kolejne zlecenia , które bardzo często otrzymujemy z ich poleceń, co daje Państwu gwarancję naszej rzetelności oraz wysokiej jakości obsługi. Zatrudnieni pracownicy Uczęszczają na udoskonalenie umiejętności na wszelkiego rodzaju szkolenia aby sprostać i fachowo wykonać wszystkie nowości budowlane dachowe aby jak najlepiej wykonać powierzony nam Dach.

 

Zapraszamy do współpracy osoby budujące swój wymarzony dom jaki , firmy usługowo-budowlane,deweloperzy ,i wszyscy który nie obojętny jest doże wybrany i Wykonany dach . Zostań zadowolony klientem naszej firmy. Niezależnie od tego, czy prowadzisz remont, czy budujesz nowy dom,realizacja projektu dachowego nigdy nie była łatwiejsza niż dziś.